Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz MEGA REKLAM 2010 yılında Faruk HANCI tarafından Giresun Merkez'de kuruldu. Şirket, özel firma ve Devlet kurumlarına kurumsal reklam hizmeti, tasarım, baskı ve tabela imalatı ve montaj hizmeti vermeyi sürdürmektedir. Profesyonel tasarım ve grafik ekibi, konusunda uzman montaj ekibi proje ve fikir odaklı çalışmaları bir bütün halinde vermektedir.

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Tasarım; bir planın ya da nesnenin, inşa sürecindeki mimari ve mühendislik çizimlerinin meydana getirilmesine denir. Hem fiil hem isim olarak kullanılan “tasarlamak” yeni bir ürün ya da obje için plan yaratma ve geliştirme sürecini tanımlar.

Arayüz terimi, bilgisayar bilimlerinde farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Basitçe iki varlık (entity) arasında bulunan ve bu iki varlığın birbiri ile iletişim kurmasını sağlayan yapıdır.

Elektronik cihazların, tanımlanmış bir işi gerçekleştirebilmeleri için bilgisayar dilinde hazırlanan komutlarına verilen isme yazılım denir. Bir başka tanım yapacak olursak yazılım; dijital parçaların birbirleriyle iletişim halinde olarak, kullanan bireylerin iş verimliliğini arttırmasını, zaman tasarrufu yapmasını ve iletişimi kolaylaştırmasını sağlayan programlar bütünüdür. Yazılım üç farklı kategori altında toplanır. Bunlar; web yazılım, masaüstü yazılım ve mobil yazılımdır. İnternet ve akıllı cihaz kullanımının arttığı günümüzde masaüstü yazılım yerini mobil yazılım ve web yazılımına bırakmaktadır. 

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Müşterilerimize verdiğimiz her hizmet ve ürettiğimiz ürünlerle ülkemize ve şehrimize kalıcı değerler katmayı misyon edindik.

   

 • Vizyonumuz

  Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir firma olmayı vizyon edindik.

 • Kalite Politikamız

  Firma olarak çalışmalarımızda kaliteyi, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, sürekliliği sağlamayı hedef edindik.